Hizmetlerimiz

İşletmelerin konumunu vurgulamak, açılış saatlerini duyurmak veya özel teklifleri tanıtmak için kullanılabilecek iç veya dış mekan totem tabelalar, müşterilerinin bütçelerine ve ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde tasarlanır ve montajı yapılır.
Folyo kaplama, herhangi bir yüzeye estetik bir görünüm kazandırmak için kullanılan bir kaplama yöntemidir. Bu yöntem, çeşitli malzemelerin kaplanması için kullanılabilir, özellikle de reklam panoları, araç kaplamaları, vitrinler ve diğer pazarlama materyalleri için sıklıkla kullanılır.
Eti Reklam, müşterilerine modern ve dikkat çekici ışıklı tabela hizmetleri sunmaktadır. Işıklı tabela, bir işletmenin gece ve gündüz zamanlarında bile görünürlüğünü artıran ve müşterilerin dikkatini çeken etkili bir reklam aracıdır.
Çatı tabelaları firma ve kurumların isim veya reklamlarının yapıldığı, büyük ölçekli çatılarda yer alan tabelalara verilen isimdir. Diğer tabela çeşitlerden göre daha büyük şekilde tasarlanan bu tabelalar çok uzaklardan fark edilmesi amaçlı olarak inşa edilirler.
Eti Reklam'ın kutu harf tabela hizmetleri, son derece kaliteli malzemeler kullanılarak gerçekleştirilir. Ayrıca, kutu harf tabela hizmetleri, işletmelerin estetik görünümünü artırarak, daha fazla müşteri çekmelerine yardımcı olur.
Fener Tabela iş yerlerinde, alışveriş merkezlerinde firmanın bilinirliğini, reklam tanımını ve görsel bütünlüğünü tamamlamasını sağlayan dikey şekilde montaj yapılan tabelalardır.
Araç Giydirme
İşletmelerin reklamcılık çalışmaları kapsamında pek çok şekilde tanıtım yapma imkanı bulunmaktadır. Bu tanıtımlar ile şirket isminin daha fazla bilinmesi sağlanır ve daha fazla müşteri potansiyeli kazanılır.
Cephe giydirme, işletmelerin binasının dışını kaplayarak, markalarını daha geniş kitlelere tanıtmalarına yardımcı olan etkili bir reklam aracıdır.
Eti Reklam'ın dijital baskı hizmetleri, yüksek çözünürlüklü baskı kalitesi sağlar ve müşterilerin baskı işlemleri sırasında ortaya çıkan herhangi bir hasar veya yıpranmadan endişe etmeden ürünlerini uzun süre kullanmalarını sağlar.